Instagram’da Mavi Tik Hizmeti Sağlıyoruz

Instagram dünyada 1 milyon kullanıcıya sahip, popüler bir fotoğraf paylaşma mecrasıdır. Bu büyük paylaşım ortamında kişisel hesapların dışında bir de markaların resmi sayfaları bulunmaktadır.

Yalnızca büyük ve küçük markalar değil topluma mal olmuş ünlü bir simanın da hesabı resmi kategorisinde listelenebilmektedir. Bu hesaplar Instagram sayfasını resmi statüsüne aldığında sayfasını ticari bir amaçla kullanabilir, ürünlerinin reklamını buradan yapabilir ve daha fazla kitleye sesini duyurabilmektedir.

Elbette bu durumu kötüye kullanarak dolandırıcılık yapma hedefi olan kullanıcılar da mevcut. Peki sahte hesaplara kanmamak ve güvenle alışveriş yapmak mümkün mü? Evet mümkün. Artık kullanıcılar Instagram’a gelen mavi tik özelliği ile bir sayfanın resmi hesap olup olmadığını kolayca anlayabiliyor.

Eğer siz de mavi tik almayı düşünüyorsanız HorizonAd Reklam ve Planlama Ajansı ekibi olarak sizler için partnerlik hizmeti ile markanız için mavi tiki kolayca almanızı sağlıyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir