SEO

SEO

Kurumsal SEO Ajansı olan HorizonAD, bünyesinde bulunduğuda seo uzmanlarıyla birlikte markaların organik aramalarda yükselmesine ve daha fazla müşteri elde etmesini sağlıyor.

SEO çalışmalarını 3 temel konuyu ele alıyoruz;

Teknik Optimizasyon

Sitenin yazılımsal hatalar, görsel ve kategori optimizasyonlarına kadar site içerisinde yazılımsal hataların düzeltilmesi işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Content

Hangi konularda içerikleriniz eksik, hangi içerikleri daha fazla geliştirilebilir, hangi içerikler daha fazla fayda sağlayabilir, infografik hazırlanabilir mi, video çekilmesi gerekiyor mu gibi konularda araştırma yaparak content konusunda farklılaştırma aynı zamanda yarar sağlaması amacıyla content optimizasyonu yapıyoruz.

Link İnşaası

Siteniz yukarıda bahsettiğimiz konularda gerekli düzenlemeler ve optimizasyonlar yapıldıktan sonra link inşaası çalışması yapıyoruz. Yaptığımız çalışmaların karşılığını daha fazla almak istiyorsak doğru bir link inşaası önemi fazladır. Burada dikkatli bir şekilde hazırlamış olduğumuz planı uygulayarak organik aramalarda daha üst sıraya gelmenizi sağlıyoruz.

SEO çalışması internette var olduğunuz sürece yapmanız gereken pazarlama çalışmalarından biridir. Burada dijital dünyanın durmadığını düşünürsek sizin 1-2 aylık bir pazarlama kanallını durdurmanız rakip firmanınızın durdurmadığı esnada sizi geçmesine ve müşterilerin onlara gitmesine neden olacaktır.

SEO çalışmalarında fiyatlar tamamen değişkendir. Sitenizin ne durumda olduğu, hangi sektörde olduğunuz gibi birçok farklı durumlar ele alınır. Bu incelemeler sonucunda aylık olarak size seo çalışmalarınız için seo fiyatları verilmiş olur.

İletişim sayfamızda bulunan form ve telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmadan bize vereceğiz her ayrıntı size vereceğimiz teklif fiyatını belirler.