Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Facebook Reklamları İle Hedef Kitlenize Kolayca Ulaşabilirsiniz.

Reklamlarınızın hedef kitlesini lokasyona, cinsiyete, yaşa, anahtar sözcüğe, medeni duruma, eğitim durumuna, iş ünvanına göre belirleyebilirsiniz. Bu sayede reklam bütçenizi ürününüz veya hizmetinizle ilgilenen etkin bir grup için verimli şekilde kullanmış olursunuz.

Reklamlarınız için Google Sertifikalı İş Ortağı ve Facebook reklamları konusunda uzman çok geniş bir ekip ile çalışırsınız. Reklamlarınızın hazırlanması, hedef kitlenizin ve bölgenizin belirlenmesi, etkili reklam metinlerinin yazılması ve görsellerinin tasarımı ve performans önerileri için kesintisiz yardım alırsınız. Reklam stratejileriniz doğrultusunda ekibimiz işinizi kolaylaştırmak için her aşamada size destek olur ve iş yükünüzü azaltır. Facebook reklamları ile reklamınız gösterildiğinde değil, yalnızca birisi reklamınızı tıklarsa ücretlendirilirsiniz.

Ürün veya hizmetinizin Sosyal medya aracılığıyla daha hızlı olarak hedef kitle ile buluşturabilirsiniz. Detaylı bilgi için sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurabilir veya bizleri arayabilirsiniz.

800 milyondan fazla olası müşteriyle iletişime geçin.
Hedef kitlenizi bölgeye, yaşa ve ilgi alanlarına göre seçin.
Basit görsel ve metin tabanlı reklamlar deneyin ve işe yarayanı kullanın.

Facebook sayfasınızı veya internet sitenizi tanıtımını yapın.
Reklamlarınız sayesinde sayfanızın takipçi sayısını artırın, iletişim gücünüzü kuvvetlendirin.

Uygun bulduğunuz günlük bütçeyi belirleyin.
Sadece insanlar reklamınıza tıkladığında (CPC) veya reklamınızı gördüğünde (CPM) ödemeyi seçin.