Elektrik Direkleri Reklamı

Elektrik Direkleri

Pole Banner ;

Direk bannerlar kendine has ölçülere sahip şehrin ana ve ara arterlerinde, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalarda, geliş ve gidiş güzergahları üzerinde yol kenarlarında, elektrik direkleri üzerinde sıralı ve yola dik bir biçimde konumlandırılmış, network grupları halinde kullanılan en yaygın reklam mecralarından bir tanesidir.

Yön Levhaları ;

Yön levhaları kendine has ölçülere sahip şehrin ana ve ara arterlerinde, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalarda, geliş ve gidiş güzergahları üzerinde yol kenarlarında, elektrik direkleri üzerinde yola dik bir biçimde konumlandırılmış, tekli ve istenirse çoklu gruplar halinde kullanılan reklam mecralarından bir tanesidir.

Elektrik Direkleri Fiyatları 2020

Elektrik Direkleri reklam modelleri şehir genelinde marka veya hizmetinizi kolayca hedef kitleye ulaştırmak için doğru bir reklam modeli. Günde binlerce insanın ortak kullandığını, şehrin yoğun bölgelerindeki elektrik direklerinde sizde reklam vermek isterseniz web sayfamızda bulanan iletişim formunu doldurabilir veya bizleri arayabilirsiniz.