Sosyal Medya Yönetimi

sosyal medya ajansi ve yonetimi

Sosyal medya ile işletmeniz için yeni müşteriler edinin!

Markanızın sosyal medyada tanınır hale gelmesi ve popülerliğinin artması amaçlanmaktadır.Sosyal medyanın gücünü markanız için en iyi şekilde kullanmak markanıza değer kazandıracaktır. Başta Facebook ve Twitter olmak üzere Google Plus, Instagram, Foursquare, Youtube, Vimeo ve Pinterest gibi büyük mecralarda da markanın amacına göre yer alması sağlanır.

Sosyal medyada var olmak, 30 milyondan fazla sosyal medya kullanıcısına her an dokunabilmek demektir. Sosyal medyada aktif olarak bulunuyor olmak size yeni müşteriler kazandıracaktır!

Sizin Adınıza yapıyoruz!
HorizonAd Ajans, sosyal medyadaki hesaplarınızı yöneten bir işletmeci olarak çalışır. Sizin hesabınıza en doğru aksiyonları gerçekleştirir, iletişiminizi sağlar.

Başarılı Sonuçlar
Artık kimse sokak sokak gezerek işletme aramıyor! Milyonlarca kullanıcının sizi bulabilmesi ve müşteri olarak dönüş yapması için çalışıyoruz.

Neler Yapıyoruz?
Etkinlikleriniz ve aktiviteleriniz için sosyal medya hesaplarınızı oluşturuyor, iletişim planlamanızı çalışıp, potansiyel müşterilerinize en doğru içeriği ve mesajı ulaştırıyoruz.

Teknolojimiz
HorizonAd Reklam teknolojisi, sosyal medya hesaplarınızı kontrol etmemizin yanında, anlık olarak takip ve kontrol etmemize, size her şeyi raporlamamıza olanak sağlar.Elbette sizin kontrolünüzde.

Her şey kontrol altında!
HorizonAd Ajans asla sizi habersiz bırakmaz! Gelişmiş raporlama teknolojimiz ile günlük, haftalık ve aylık olarak bilgilendirilirsiniz. Böylece sosyal medya hesaplarınızda neler olduğundan her zaman haberiniz olur.

 

sosyal medya yönetimi facebook sosyal medya yönetimi instagramsosyal medya yönetimi twitter