Havaalanı Panoları

Havaalanı Panoları

CLP (Raket) networkleri ile markalara dönemsel kampanyaları için yoğun frekansla görünürlük elde etme ve mesajlarını kolayca iletme olanağı sağlamaktadır.

CLP’ler insan trafiğinin yoğun olduğu noktalara yerleştirilmiş olan, içten aydınlatmalı özel ünitelerdir.

CLP networkleri, İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanları ile İzmir Adnan Menderes ve Ankara Esenboğa Havalimanları’nda yüksek frekans sağlayan geniş dağılım noktalarıyla haftalık olarak pazarlanmaktadır.

Baskı ölçüsü: 1,20m x 1.75m
Görünen alan ölçüsü: 1,15m x 1.71m
Kenarları 90 derece giyotin ile kesilmiş Backlight 120gr fibermark kağıt.
Kokulu baskılar kabul edilmemektdir. HP Latex Baskı tercih edilmektedir.
Teslimatta %10 fazla baskı
Asılmadan önceki pazartesi günü saat 11.00’e kadar teslimat

Yurt içi ve yurt dışında ki seçkin havalimanlarının görünür ve etkili noktalarında yer alan, dünya standartlarında 1.000’in üzerinde reklam panosu ile havalimanların da yer almak isteyen reklam verenlere hizmet vermektedir.

Duvar Panosu, Konveyör Üzeri Pano, Alınlık Panosu,Süper Pano gibi farklı özellikte ve boyutta panolarla Portline, markalara çeşitli reklam alanları sunuyor.

CLP’lere kıyasla daha büyük boyutlu reklam alanları sunan “Reklam Panoları” markalara kampanyalarında daha fazla etki ve farkındalık sağlıyor.

Markaların iletişim sürecini yeni ve alternatif projeler ile markaya özel çalışmalarla zenginleştirmeyi hedeflemektedir.

“Akılda kalma”, “Hatırlanma” ve “Farklılık Yaratma” gibi marka yaratım ve geliştirme süreçlerine Portline sunduğu alternatif reklam alanları ve projelerle büyük katkı sağlamaktadır.

Reklamverenler için Portline’nın, üstlendiği çok sayıda özel proje ve uygulamada bulunmaktadır.

Haftalık olarak satışa sunulmakta olan dijital reklam alanları 15 saniyelik reklam spotu ve minimum 300 frekans ile hizmet vermektedir.

Renkli, hareketli ve dikkat çekici özelliği ile reklamverenlerin ihtiyaçlarına cevap vererek, hedef kitle için daha fazla farkındalık yaratma ve akılda kalma olanağı sağlıyor.