Metro Reklamları

Metro Reklamları

Metro billboardlar ulusal billboard ölçülerine sahip, metro istasyonları içerisinde trene gidiş-geliş güzergahları, tren bekleme peronları gibi noktalarda konumlandırılmış ve homojen olarak dağılımı yapılmış reklam üniteleridir. Metro billboardlar, haftalık network grupları halinde reklamın yayınlandığı, münferit (tekli) kullanımın yapılamadığı bir reklam alanıdır.

Metro poster panolar ölçüleri ulusal raket ölçülerine sahip, metro istasyonları içerisinde trene gidiş-geliş güzergahları, tren bekleme peronları gibi noktalarda konumlandırılmış ve homojen olarak dağılımı yapılmış reklam üniteleridir. Metro raketler haftalık network grupları halinde reklamın yayınlandığı, münferit (tekli) kullanımın yapılamadığı bir reklam alanıdır.

Metro raketler ölçüleri ulusal raket ölçülerine sahip, metro istasyonları içerisinde trene gidiş-geliş güzergahları, tren bekleme peronları gibi noktalarda konumlandırılmış ve homojen olarak dağılımı yapılmış reklam üniteleridir. Metro raketler haftalık network grupları halinde reklamın yayınlandığı, münferit (tekli) kullanımın yapılamadığı bir reklam alanıdır.

Metro Raket fiyatları 2020 yılı itibariyle geçtiğimiz yıllara göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Son dönemlerde şehir trafiğinden bunalan ve daha hızlı olmasından dolayı halk arasında metro kullanımı oldukça yaygınlaşmaktadır. Metro Raketleri sayesinde markanızı ve vermek istediğiniz ürün veya hizmeti daha kolay ve daha uyguna hedef kitlenize ulaştırmak için uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.