Google Adwords

Google Adwords

Google Adwords(Ads) kullanarak Rakiplerinizin bir adım önüne geçmeye ne dersiniz?

Google Adwords, günümüzde en fazla kullanılan dijital reklam hizmetidir. Özellikle internet ortamındaki müşteri portföyünü genişletmek isteyen kullanıcılar için Google Adwords reklamları sıkça kullanılmaktadır. Reklamların iyi bir şekilde optimize edilmesi sonucu minimum bütçe ile maksimum performansa ulaşılmaktadır.

Google Adwords Danışmanlığı ile Adwords Reklam kampanyalarındaki tecrübemiz, güncel bilgilere sahip ve alanında uzman kadromuz ile yüksek bütçelere sahip reklamları maksimum verim sağlayabileceğiniz şekilde düzenlemekte, yayınlamakta ve raporlamaktayız. Sizde ürün veya hizmetlerinizi Google Adwords ile hedef kitlelerine ulaştırmak istiyorsanız, iletişim bölümünki numaralarımızdan bizi arayabilir veya form doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Google Adwords Reklamları ile hızlı dönüşümler alabilirsiniz. Bütçenizi belirlemenizin ardından reklamınızın optimize edilip yayınlanmasıyla 24 saat içinde web sitenize ziyaretçiler gelmeye başlar.
  • Google Adwords Reklamlarının dönüşüm oranlarını 7/24 takip edip, anahtar kelimelerin verimliliğine göre gerekli düzenlemeler gerçekleştirerek bütçeleme ve verimlilik optimizasyonu yapılmaktadır.
  • %100 Ölçülebilir Reklam Tanıtımı
  • Sınırsız Anahtar Kelime ile Reklam Tanıtımı
  • Detaylı Raporlama
  • 7/24 Reklam Optimizasyonu hizmeti
    profesyonel ekibimiz tarafından en iyi şekilde oluşturulur.

Her Şey Kontrol Altında!

HorizonAd Agency asla sizi habersiz bırakmaz! Gelişmiş raporlama teknolojimiz ile günlük, haftalık ve aylık olarak bilgilendirilirsiniz. Böylece sosyal medya hesaplarınızda neler olduğundan her zaman haberiniz olur.

Google Adwords Reklamları istekleriniz doğrultusunda özelleştirilip, filtrelenebilir. Hizmet portföyünüz ya da ürün kitleniz ile alakalı lokasyon, cinsiyet, yaş, ilgi alanı gibi seçeneklere göre filtrelenebilir ve istenilen zaman dilimlerinde reklam gösterimi ayarlanabilmektedir.