Hakkimizda

Dijital performans pazarlama ajansı HorizonAd, markaların veya bireysel online olarak dijital dünyada daha fazla görünür olmasını sağlamak, daha fazla müşteriye ulaşmak ve daha fazla hizmet vermek için kurulmuş bir kurumdur.

HorizonAd, hizmet almak isteyen firmalara/kişilere en fayda sağlayacak hizmetleri belirleyip, nasıl bir yol izleneceğine dair strateji oluşturup hızlı aksiyon almasıyla bilinmektedir.

Performans pazarlama ajansı HorizonAd, markanızın daha iyi konumlanması için SEO, ADWORDS, Affilate Marketing, Sosyal Medya Yönetimi, Growth Hacking, Google Analytics, Medya Planlama, Açıkhava reklamları ve Tv kaynaklarından yararlanıyoruz. Her bir kaynak çalışmayı azimle entegre ederek daha doğru hizmet almasını sağlıyoruz.

Bazı müşterilerimiz tam olarak online pazarlama hizmeti verirken bazı müşterilerimize ise sadece seo, sem, affilate, sosyal medya, medya planlama, influencer marketing reklamları alanlarında hizmet verdik. Bunlarla ilgili referans,başarılarımızı görmek isterseniz tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

 

HorizonAd bünyesinde bulunan Grup Şirketleri ;

  • influencer Marketing olarak Mcboon Agency
  • Tedarik – Gıda ve Satın Alma Hizmtleri olarak EMZER GRUP
  • Turizm – Otel – Özel Transfer Hizmetleri olarak GREEN TRANSFER

Grup şirketlerimiz yer almaktadır.