Billboard

Billboard

Açıkhava reklamcılığında en çok ismi bilenen reklam alanlarından biri “billboard”. Büyük olmasının yanı sıra ilk olarak aktif edilen ürünlerden biri olması da bu bilinirliği elbette sağlıyor.

Billboard reklam istiyorum diyen bir çok müşterimizin aslında açıkhava reklamcılığında farklı mecralar istediğini anlıyor olsakta biz müşterilerimizi ilgili alanları yönlendirmemizi tecrübemizle birlikte yapıyor oluyoruz.

Billboard nerede bulunur?

Yaşadığınız şehrin ana veya ara yollarında bulunan araç veya insan trafiği farketmeksizin genelde çok olduğu yerlerde bulunur.

Billboard nasıl satılıyor?

Billboard tekli veya network halinde satılır fakat genel olarak tekli almak istediğinizde daha pahalı olmasının yanında sizin görünürlüğünüzü sağlamadığı için sadece tekli billboard almak size istediğiniz verimi kazandırmayacaktır.

Billboard kiralama

Billboardları sizin hazırlamış olduğunuz görselleri belirlenen bölgelerde aylık, haftalık, 2 haftalık şekline sizin görsellerinizi asılarak yapılan reklam kiralama modelidir.

Billboard kiralama fiyatları 2018-2019

Billboard kiralama fiyatları haftalık, aylık bazda network ve tekli bazda olmak üzere değişkenlik göstermektedir billboard kiralama fiyatları hakkında bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Türkiye ve İstanbul billboard kiralama fiyatları 2018-2019

Biz sadece İstanbul billboard kiralama değil ve tüm Türkiye’de bulunan billboardlarda kiralama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yapmanız gereken iletişim sayfamızdan form doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Billboard kiralama fiyatları 2020

Billboard kiralama fiyatları 2020 yılında fiyat değişiklik gösterecektir ki şimdiden satın almalarınızı yapıyor olmanız sizin için avantaj sağlayacaktır. Billboard kiralama fiyatları hakkında bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Türkiye ve İstanbul billboard kiralama fiyatları 2020

İstanbul billboard kiralama 2020 yılında fiyatları ve ücretleri değişecektir. Bu sadece billboard değil, bilboardlar için basılacaka görsellerin fiyatlarıda değişeceği için istanbul billboard kiralama 2019 yılında yapıp, 2020 yılını planlayabilirsiniz..