Billboard

Billboard

Bilboard Nedir?

Açık hava reklamcılığı denildiğinde en çok bilinen ve tercih edilen reklam alanlarından biri olan ‘’Billboard’’ reklamları sayesinde markanızı daha kolay hedef kitleleriyle buluşturabilirsiniz. Şehrin merkezi bölgelerinde konumlandırılmış billboard panolarında sizlerde daha uyguna reklam verebilirsiniz.

Billboard reklam istiyorum diyen birçok müşterimizin aslında açık hava reklamcılığında farklı mecralar istediğini anlıyor olsak da bizler müşterilerimizi ilgi alanları yönlendirmemizi tecrübemizle birlikte yapıyor oluyoruz.

Billboardlar Nerede Bulunur?

Billboardlar genellikle insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde, Ana ve ara yollarda sürücülerin veya yolcuların rahatlıkla fark edebileceği bölgelerde bulunurlar.

Billboard Alanları Nasıl Satılıyor?

Bilboard reklamları tekli veya network halinde satılır. Tekli alımlarda maliyetin daha fazla olduğundan ve istenilen geri dönüşümün daha az olacağından dolayı fazla önerilmez. Network halinde Billboad alanları aldığınızda daha karlı ve daha verimli performans elde etmek mümkün.

Billboard Kiralama Fiyatları 2020 

Bilboad Reklam alanları kiralama ücretleri haftalık ve aylık alımlarda farklılık göstermektedir. Tekli veya Network olarak alımlarda fiyatlar sabit değildir.

Türkiye geneli tüm billboard alanlarında marka veya hizmetinizin reklamını yapmak istiyorsanız. Yapmanız gereken sayfamızda bulunan iletişim bölümünden form doldurabilir veya bizi arayabilirsiniz.

Billboard Reklam Alanı Kiralama

Bilboard reklamları sizlerin hazırlamış olduğunuz görselleri belirlenen bölgelerde haftalık, iki haftalık ve aylık olarak markanızın reklamının yapıldığı alanlardır.