Tadarik işlerimiz

Temelleri 2012 yılında atılan Emzer Grup, istanbul’da Tedarik ve Personel Öğrenci Taşımacılığı sektöründe başladığı ticari hayatına bugün Türkiye ve yurtdışında gıda, giyim, temizlik, tedarik ve toplu yemek üretimi alanlarında devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne “müşteri memnuniyetini” ilke edinerek yoluna devam eden Emzer Grup bugün birçok markanın bayiliğini üstlenmektedir. 

Teknolojik altyapısını ve uzman ekibini sürekli güncelleyen Emzer Grup, Müşterilerine en iyi çözüm ortaklığını yaptığı çalışmalarla göstermektedir. 

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler, onların tüm ihtiyaç ve taleplerine cevap verebilmemizdir. 

Emzer Grup; Çözüm Ortaklığı yaptığı kurumların Gıda, Temizlik, Medikal, Ambalaj, Tekstil, Yerinde Yemek Üretimi ve Diğer Tedarik hizmetlerini profesyonel bir şekilde yerine getirmektedir. 

Emzer Grup bunun yanı sıra Türkiye’de faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşlarının ihtiyacı olan Gıda, Giyim, Temizlik, Ambalaj, Barınma ve diğer yardım malzemeleri konusunda hizmet vermektedir. 

Emzer Grup, Sivil Toplum Kuruluşlarına Türkiye, Filistin, Suriye, Balkanlar ve Afrika’da ortak partner kuruluşlarıyla Kurban, Su Kuyusu, Gıda Yardımı, Temizlik Yardımı, Sünnet Organizasyonu ve Sağlık Organizasyonlarında çözüm ortaklığı yapmaktadır. 

Emzer Grup, sizlere her türlü hizmeti verebilmenin mutluluğuyla yoluna; kendini geliştirerek devam etmektedir.