Youtube’tan Video İndirmek Çok Kolay!

Youtube içerisinde çok fazla sayıda video ve müzik barındıran sosyal medya platformlardan biridir. Dünyada çok sayıda insan çevrimiçi olarak bu uygulamayı kullanmaktadır.

Birçok insan bu videoları çevrimdışı olarak da dinlemek ya da izlemek ister. Bu duruma çok sık rastlanılmaktadır. Siz de internet erişimi olmadan video izlemek istemez miydiniz? Bunun için yapmanız gereken tek şey telefonunuza ya da bilgisayarınıza videoyu indirmek. Youtube, Premium üyeliğine sahip kullanıcılarına bu hizmeti ücretsiz olarak sağlamaktadır. Elbette günümüzde her kullanıcı bu üyeliğe sahip değildir.

Çeşitli web sitelerinden de videoları artık indirmek çok kolay. Bunlardan bazıları ise Loader.to, savefrom.net gibi sitelerdir. Bu siteler üzerinden programsız olarak videoları indirmeniz mümkün.

Programlı video indirme uygulamaları ise 4K Video Downloader, Winx Youtube Downloader, Easy Youtube Downloader vb. uygulamalardır.

Bu uygulamalarda yapılması gereken tek şey videonun URL kısmını kopyalayıp siteye yapıştırmaktır. Bu sayede indirme işlemini başarılı bir şekilde başlatmış olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir