Dijital Performans Pazarlama Ajansı

Dijital performans pazarlama ajansı HorizonAd, markaların veya bireysel online olarak dijital dünyada daha fazla görünür olmasını sağlamak, daha fazla müşteriye ulaşmak ve daha fazla hizmet vermek için kurulmuş bir ajanstır.

Slider

HorizonAd, hizmet almak isteyen kişilere veya firmalara en çok fayda sağlayacak hizmetleri belirleyip, nasıl bir yol izleneceğine dair strateji oluşturup hızlı aksiyon almasıyla bilinmektedir. Performans pazarlama ajansı olarak hizmet verdiğimiz kurumlara dair bazılarını aşağıda sizlerle paylaşıyor olacağız.

Dijital dünyada performans pazarlama konusunda alırken tecrübeli ve size referans verebilecek ajanslarla çalışmanız varlığınızı doğru şekilde ve sürekli olarak devam ettirmeniz adına önemli. Biz sadece dijital ajans hizmeti vermiyoruz biz performans pazarlama hizmeti vererek farkımızı burada ortaya koyuyoruz.

Her yaptığımız işlemin öncesini ve işlemden sonrasına dair raporlarımızı tutarak yaptığımız çalışmaların doğruluğunu, değerini kolaylıkla tespit edebiliyoruz böylece hangi hizmetin müşterilerimize para kazandırdığını kolaylıkla öğrenebiliyor ve var olan bütçemizi daha kaliteli bir şekilde yönlendiriyoruz.

Performans pazarlama ajansı HorizonAd, markanızın daha iyi konumlanması için SEO, ADWORDS, Affilate Marketing, Sosyal Medya Yönetimi, Growth Hacking, Google Analytics, Medya Planlama kaynaklarından yararlanıyoruz. Her bir kaynak çalışmayı azimle entegre ederek daha doğru hizmet almasını sağlıyoruz.

Her bir pazarlama kolundan sadece bir hizmet almak isteyebilir veya pazarlama’nın hepsini almak isteyebilirsiniz. Biz her iki türlü de hizmet veriyoruz. Her şeyi ölçümleyebilindiği için tek bir kanal üzerinden bile farkımızı ortaya koyabilir böylece diğer kanallarınızı kolaylıkla bize teslim edebilirsiniz.

Bazı müşterilerimiz tam olarak online pazarlama hizmeti verirken bazı müşterilerimize ise sadece seo, sem, affilate, sosyal medya, medya planlama alanlarında hizmet verdik. Bunlarla ilgili referans, başarılarımızı görmek isterseniz tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.