Metro Reklamları

Metro Bilboard Reklamları

Metro billboardlar ulusal billboard ölçülerine sahip, metro istasyonları içerisinde trene gidiş-geliş güzergahları, tren bekleme peronları gibi noktalarda konumlandırılmış ve homojen olarak dağılımı yapılmış reklam üniteleridir. Metro billboardlar, haftalık network grupları halinde reklamın yayınlandığı, münferit (tekli) kullanımın yapılamadığı bir reklam alanıdır.

Metro Poster Bannerları

Metro poster panolar ölçüleri ulusal raket ölçülerine sahip, metro istasyonları içerisinde trene gidiş-geliş güzergahları, tren bekleme peronları gibi noktalarda konumlandırılmış ve homojen olarak dağılımı yapılmış reklam üniteleridir. Metro raketler haftalık network grupları halinde reklamın yayınlandığı, münferit (tekli) kullanımın yapılamadığı bir reklam alanıdır.

Metro Raket Reklamları

Metro raketler ölçüleri ulusal raket ölçülerine sahip, metro istasyonları içerisinde trene gidiş-geliş güzergahları, tren bekleme peronları gibi noktalarda konumlandırılmış ve homojen olarak dağılımı yapılmış reklam üniteleridir. Metro raketler haftalık network grupları halinde reklamın yayınlandığı, münferit (tekli) kullanımın yapılamadığı bir reklam alanıdır.

previous arrow
next arrow
Slider

Metro Raket Fiyatları 2019-2020

Metro raket fiyatları 2019 yılında uygun olarak ön plana çıkıyor fakat metro raket 2020 yılında artış gösterileceği tahmin ediliyor bu yüzden metro raket 2019 yılında planlamasını yapıp 2020 yılında yayına aldırmanız planlama açısından ve maliyet açısından size fayda sağlayacaktır.